İstanbul Tabip Odası
0532 133 44 29

Değerli müstakbel meslektaşımız,

Bilindiği gibi 6 Şubat Kahramanmaraş ve 20 Şubat Hatay depremleri son derece büyük bir felakete, can ve mal kayıplarına neden oldu. Başta meslektaşlarımız ve tüm sağlık çalışanları olmak üzere hayatını kaybeden vatandaşlarımızın acısını paylaşıyor, sevdiklerine baş sağlığı, hasta ve yaralılara acil şifalar diliyoruz.

Biz de Şanlıurfa Tabip Odası olarak, ailesinin ikametgâhı ve/veya işyeri deprem bölgesinde olup kayba uğrayan; Şanlıurfa’daki Harran Üniversitesi tıp fakültesinde okuyan öğrenci genç meslektaşlarımızın yaralarını biraz olsun sarabilmek amacıyla “Depremzede Tıp Fakültesi Öğrencileri” için bir burs programı başlattık.
“Depremzede Tıp Fakültesi Öğrencisi Bursu”na başvuruda bulunmak için durumunuzu bildiren dilekçe , Ek-1'deki başvuru formunun doldurulması ve Ek-2'de listelenen belgeler ile birlikte , Şanlıurfa Tabip Odası’na elden teslim edilmesi gereklidir.

Bu duyurunun gerçek ihtiyaç sahiplerine erişebilmesi için, yaygınlaştırılması önemlidir. Vereceğiniz destek için şimdiden teşekkür ederiz.


Şanlıurfa Tabip Odası
Yönetim Kurulu


Ekler:

Başvuru formu için tıklayınız. [EK-1]

Gerekli belgeler listesi için tıklayınız. [EK-2]